Kurumsal

2013 yılından itibaren Türkiye enerji sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Novitas Enerji, enerji yatırımlarında sahip olduğu tecrübeyi müşterilerine sunduğu hizmetler ile paylaşmaktadır. Teknoloji çağının kaçınılmaz ihtiyacı olan enerjinin üretilmesi, iletilmesi ve tüketiciye ulaşmasına kadar geçen süreç içinde en verimli ve en ekonomik projelerin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinde sektör paydaşlarına en kaliteli hizmet sunmak şirketin en önemli amacıdır. Bu bağlamda, deneyimli ve profesyonel kadromuz ile enerji yatırımcılarının ve enerji yatırımcısı olmak isteyenlerin ihtiyaç ve taleplerine uygun çözümler ve stratejiler üretilmektedir. Novitas Enerji, yatırım yaparken enerjisini boşa harcamak istemeyen enerji yatırımcılarının vazgeçilmez çözüm ortağıdır.

Değerlerimiz

Yüksek Kalite Anlayışı
“En İyi”yi ortaya koyma anlayışımız ile zorlu piyasa ve rekabet koşullarında dahi kaliteden ödün vermemeyi benimsedik.

Hızlı Çözümler ve Sonuç Odaklı Düşünce    
Sorumlu olduğumuz projeleri en hızlı şekilde sonuçlandırmak ve müşterilerimize en iyi sonucu sunmak temel prensibimizdir.

Yenilikler Yaratan Mühendislik
Mühendisliğimizi yeni fikirler, yeni görüşler, yeni uygulamalar, yeni yöntemler ile bütünleştirerek sektörün takip edileni olmayı amaçlıyoruz.

 

Süreklilik
Bulunduğumuz tüm sektörlerin geleceğine bakarak ileriye dönük, kalıcı tasarımlar ve çözümleri ile süreklilik sağlamayı hedefliyoruz.  

 

Dinamizm
Şirketin dinamizminin, sektörün hareketliliğinin her zaman bir adım önünde olması kurumsal heyecanımızdır.

 

Vizyon
Ortaya koyduğu yeniliklerle enerji sektörünün bakış açısını değiştirmek.

 

Misyon
Değişime ve yeniliklere açık olan enerji sektörü içerisinde, dinamik yapısı ile her zaman takip edilen, müşterilerini ön plana çıkaran bir şirket olmak.