Hizmetlerimiz

 • Enerji sektöründe "Proje Yönetimi" nin başarılı olabilmesi için “Sektör Tecrübesi” ile "Zaman", "Kalite" ve "Maliyet”lerin iyi bir şekilde yönetilmesi ile mümkün olabilmektedir.

   

  NOVİTAS ENERJİ’nin tecrübeli kadrosu, ülkemizin önemli enerji projelerinde yönetim kademelerinde görev almıştır. NOVİTAS ENERJİ,  enerji projelerinin tüm yatırım süreçlerinde ve projelendirme, lisanslama, ihale ve satınalma ve inşaat aşamalarındaki faaliyetlerin yönetimi ve koordinasyonu konularında “ANAHTAR TESLİMİ PROJE YÖNETİMİ” hizmeti sunmaktadır.

  Devamı
 • Hidroelektrik, Rüzgar enerjisi, güneş enerjisi, jeotermal enerji, termik enerji, biyogaz enerjisi, kojenarasyon-trijenerasyon enerji santralleri başta olmak üzere enerji sektöründe faaliyette bulunmak, yatırım yapmak ve yatırım portföyü oluşturmak isteyen yatırımcılara lisanslı/lisanssız proje geliştirmek, mevcut projelerin veya tesislerin değerlendirilmesi konularında detaylı mühendislik çalışmaları yapılması hizmetleri verilmektedir.

  Devamı
 • Hidroelektrik, Rüzgar enerjisi, güneş enerjisi, jeotermal enerji, termik enerji, biyogaz enerjisi, kojenarasyon-trijenerasyon enerji santralleri başta olmak üzere enerji sektöründe faaliyette bulunmak, yatırım yapmak ve yatırım portföyü oluşturmak isteyen yatırımcıların yatırım kararı alırken, yatırım projeleri için finansman çözümleri, proje yapım modeli kurulması, yurtiçi ve yurtdışı kredi/hibe görüşmelerinin yapılması, çözüm ortaklıklarının oluşturulması gibi kapsamlarda danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.

  Devamı
 • Enerji sektöründe Elektrik ve Doğal Gaz Toptan Satış faaliyetlerinde bulunan üretici, ithalatçı, tüketiciler ile toptan satış şirketlerine elektrik ve gaz tedariki, ithalatı ve satışı konularında danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.

  Elektrik Toptan Satışı:
  Elektrik toptan satış ve elektrik üretim şirketleri ve yöneticilerine toptan satış ile ilgili olarak aşağıdaki konularda danışmanlık hizmeti verilmektedir:

  Devamı
 • Enerji yatırımlarında, kredi taleplerinin teknik olarak değerlendirilmesi çalışmalarında banka ve finans kuruluşlarına teknik danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. Kredi başvurusu yapılan enerji projesinin teknik değerlendirmesi yapılmaktadır. Bu çalışmalar yapılırken, projenin maliyetleri ekonomik analizleri, riskleri ile birlikte detay çalışmaları hazırlanarak rapor halinde banka veya finans kuruluşuna sunulmaktadır. Kredi sözleşmesi imzalandığı takdirde, banka/finans kuruluşu adına kredi kullanım ve proje ilerleyişi sürecinin de kredi sözleşmesi çerçevesinde teknik olarak takibi Novitas Enerji tarafından yapılmaktadır.  

  Devamı